Maribor, 21.09.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Medregijsko tekmovanje v odbojki za dekleta

V četrtek, 31. 3. 2016, se je ženska odbojkarska ekipa Dijaškega doma Drava Maribor udeležila medregijskega tekmovanja v Celju.

Na tekmovanju so sodelovale štiri ekipe: DD Celje (organizator), DD Ruše, DD Janeza Boska, Želimlje in DD Drava Maribor. Naša ekipa je kljub dobri igri morala športno priznati premoč – najboljšo igro sta prikazali ekipi DD Ruše, ki je zasedla 1. mesto in DD Janeza Boska, Želimlje z prisluženim 2. mestom, z rezultatom sta si obe ekipi prislužili uvrstitev na Domijado 2016.  Naša ekipa je premagala DD Celje in se tako uvrstila na 3. mesto.

Našim dekletom čestitamo za borbeno igro!

Fotogalerijo si lahko ogledate TUKAJ.

 

Mentor: Hervik Grobelnik

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola