Maribor, 03.10.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Regijsko tekmovanje v nogometu

Nogometna ekipa DD Drava Maribor se je v sredo, 25. 3. 2015, udeležila regijskega tekmovanja, ki je potekalo v telovadnici Tehniškega šolskega centra Maribor. V skupini A, v kateri je igrala naša ekipa, sta igrali še ekipa Dijaškega doma Lizike Jančar in ekipa Dijaškega doma Tehniškega šolskega centra Maribor. Naši nogometaši so prvo tekmo igrali z ekipo Dijaškega doma Lizike Jančar in zmagali z rezultatom 1:0, v nadaljevanju tekmovanja pa izgubili proti ekipi Dijaškega doma Tehniškega šolskega centra Maribor z rezultatom 1:4  ter tako žal zaključili s tekmovanjem. Za našo ekipo so se srčno borili: Matjaž Majcen, Matej Županec, Tomaž Žganec, Patrik Škvorc, Miha Prijol, Niko Idič, vrata gola pa je čuval Rene Ketiš.

Pohvala celotni ekipi!

Mentor ID: Zdravko Lajh

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola