Maribor, 03.10.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Regijsko tekmovanje v odbojki

V športni dvorani Vrbanska smo v sredo, 26. 3. 2014, držali pesti za našo dekliško odbojkarsko ekipo, ki se je s tremi ekipami dijaških domov (DD Lizika Jančar, DD Antona Martina Slomška in DD GSKŠ Ruše) pomerila v igranju odbojke na regijskem tekmovanju v odbojki. Tekmovanje se je pričelo ob 16. uri in trajalo v pozni popoldan. Z odlično igro je naša ekipa kar dvakrat zmagala ter se v skupnem seštevku uvrstila na 2. mesto. Za našo ekipo so igrale: Urška Žvikart, Tjaša Slatič, Karin Jelenko, Doroteja Gruber, Lucija Bukošek, Tajda Nemec, Jana Čančala in Vanesa Brezinšek.

 

Rezultati posameznih tekem:

DD GSKŠ Ruše : DD LJ = 2 : 0

DD Drava : DD AMS = 2 : 1

DD AMS : DD LJ = 2 : 1

DD Drava : DD GSKŠ Ruše = 0 : 2

DD Drava : DD LJ = 2 : 1

DD AMS : DD GSKŠ Ruše = 0 : 2

 

Končni vrstni red:

1. mesto: DD GSKŠ Ruše

2. mesto: DD Drava

3. mesto: DD Antona Martina Slomška

4. mesto: DD Lizike Jančar

 

Čestitke vse tekmovalkam!

Mentor: Hervik Grobelnik

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola