Maribor, 21.09.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Regijsko tekmovanje v odbojki

V sredo, 18. 3. 2015, je v športni dvorani Ruše potekal regijski turnir v odbojki, katerega so se udeležile tudi odbojkarice DD Drava Maribor. Poleg naše ekipe so na turnirju sodelovale še ekipa DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše, ekipa DD Lizike Jančar in ekipa DD Antona Martina Slomška. Z dobro igro je naša ekipa dosegla drugo mesto in se skupaj z ekipo DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše uvrstila na medregijsko tekmovanje, ki bo 7. 4. 2015 v Želimljah. Odbojkarsko ekipo DD Drava Maribor so zastopale: Tjaša Slatič, Petra Robnik, Karin Jelenko, Sergeja Kasper, Jelena Lacmanović in Doroteja  Gruber.

 

Rezultati posameznih tekem so bili naslednji:

DD Drava Maribor : DD Lizika Jančar           2 : 0

DD  Drava Maribor : DD Antona Martina Slomška              2 : 0

DD  Drava Maribor : DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše           0 : 2

 

Končni razpored ekip:

1. mesto: DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše (6 točk)

2. mesto: DD Drava Maribor (4 točke)

3. mesto: DD Antona Martina Slomška (2 točki)

4. mesto: DD Lizike Jančar (0 točk)

 

Čestitke celotni ekipi!

Mentor ID: Hervik Grobelnik

 

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola