Maribor, 21.09.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Regijsko tekmovanje v šahu

Šahisti DD Drava Maribor so se v četrtek, 19. 3. 2015, udeležili regijskega tekmovanja ter zasedli odlično prvo mesto. Na tekmovanju, ki je potekalo v prostorih DD Antona Martina Slomška, so igrale ekipe štirih dijaških domov: DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše, DD Maribor, DD Antona Martina Slomška in DD Drava Maribor. Prvi dve ekipi, naša ekipa in ekipa DD Antona Martina Slomška, sta se uvrstili na medregijsko tekmovanje. Za našo ekipo so igrali: Lazar Lekić, Jan Kerčmar, Sebastian Recek in Mitja Ferk.

 

VRSTNI RED EKIP:

1. mesto: DD Drava Maribor (12 točk)

2. mesto: DD Antona Martina Slomška (5 točk)

3. mesto: DD Gimnazije in srednje kemijske šole Ruše (5 točk)

4. mesto: DD Maribor (2 točki)

 

Čestitke igralcem!

Mentor ID-Zdravko Savić

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola