Maribor, 21.09.2023 sitemap CD-ji Dravski val E-račun Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

Regijsko tekmovanje v streljanju z zračno puško

Na domskem strelišču je v ponedeljek, 23. 5. 2015, potekalo regijsko tekmovanje v streljanju z zračno puško za dekleta in za fante. Obe naši ekipi sta se z dobrim streljanjem dosegli lepe rezultate. V dekliških vrstah naša ekipa ni imela konkurence- edine tekmovalke, Nastja Heberle Jenko, Tamara Ilioska in Andreja Bračevič, so dosegle 456 krogov. Pri fantih sta v streljanju tekmovali dve ekipi, ekipa DD Maribor in ekipa DD Drava Maribor. Našo ekipo so zastopali Miha Gobar, Primož Ivanuša in Aljaž Kurbos.

 

Dekleta:

DD Drava Maribor: 456 krogov

 

Fantje

DD Drava Maribor: 483 krogov        

DD Maribor: 297 krogov

 

Čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorici: Kirka Rojko in Simona Lešnik

Objavi na Facebook-u
Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola